Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Pinner Testi Avantajları

Pinner Testi Avantajları

Pinner Test hangi gıda veya gıdalara karşı intoleransınız olduğunu kısa sürede öğrenebileceğiniz bir kan testidir.

Pinner Testte kaç gıda inceleniyor?

Dünya üzerinde en çok tüketilen 200 besin maddesi Pinnertest’in yurt dışındaki laboratuvarlarında incelenir ve bu gıdalardan hangilerine karşı intoleransınızın olduğu detaylı bir rapor ile raporlanır. Yaklaşık 2 hafta süren çok kapsamlı bir laboratuvar analizi sonucunda kişilere raporları ulaştırılır.

Yediğimiz ve sağlıklı olduğunu düşündüğümüz birçok besin, vücudumuzda olumsuz etkilere yol açıp, kilo verememe, obezite, mide bağırsak şikayetleri, deri ve cilt rahatsızlıkları başta olmak üzere bir çok rahatsızlığa yol açabiliyor. İşte Gıda intolerans testi Pinner Testi bu noktada devreye giriyor ve vücudumuza zarar veren ve size kilo aldıran gıdaları öğrenmemizi sağlıyor.

Neden Yaptırmalıyız?

Dünya sağlık örgütü verilerine göre dünya nüfusunun yarısında gıda intoleransı bulunuyor. 1 milyar kişide tanısı konmuş, gıda intoleransı var ve bu rakamın 2015′te 2.5 milyara ulaştığı söyleniyor . Bu çok ciddi bir rakam ve gıda intolerasını bilmeyen kişiler çeşitli rahatsızlıklarla karşı karşıya kalabiliyor. Pinnertest ile kişiler kolaylıkla gıda intoleransına yol açan gıdaları öğrenebilir ve uzmanlar eşliğinde bu besinleri belirli sürelerde hayatlarından çıkartarak rahatsızlıklarından kurtulma noktasında PinnerTest’den destek alabilirler.

İstanbul Laboratuvarları Pinner Testi Fiyatı İçin En Ekonomik Kampanyayı Başlatmıştır, Bize Sormadan PinnerTest Yaptırmayın.