Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

2020 Tahlil Fiyatları Hakkında

2020 Tahlil Fiyatları Hakkında;

Ülkemizin içinde bulunduğu şartlardan dolayı halkımıza gerekli kolaylığı göstermek adına 2017 fiyatlarıyla en kaliteli hizmeti en uygun fiyata 2020’de de sunuyoruz.

Dövizin aşırı yükselmesi esnasında tedarikçiler tarafından aşırı zamlar yapılmasına rağmen, İstanbul Laboratuvarları, enflasyonla mücadele kapsamında tahlil fiyatlarını asla yükseltmemiş aksine çoğu tahlil fiyatlarını hala 2017 fiyatlarında tutmaktadır. kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Özel Laboratuvar Fiyatları  SGK’lılara Tahlil Fiyatlarımızda %10 ekstra indirim Uyguladık.

%100 Yerli Ortaklı İstanbul Laboratuvarları Tüm tetkiklerde indirim uygulamaktadır.İstanbul Laboratuvarları olarak, İstanbul’da en uygun tahlil fiyatları ile Avrupa ve Anadolu yakasında tahlil hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca İstanbul dışında yaşayan hastalarımıza, numunelerini kargo ile göndererek, uygun tahlil hizmetinden faydalanmalarını sağlıyoruz.Checkup Fiyatlarımız O kadar ekonomik ki ; çoğu kişi doktorunun yazdığı tahlillerin tümünün check up paketimizin içerisinde bulunduğunu görüp, üstelik başka kurumlardan daha uygun ve ekonomik fiyatı olduğunu öğrenince tahlil fiyatları nın uygunluğunun avantajının yanında bedava checkup yaptırmış oluyor. hem doktorunun yapılmasını isteği testleri yaptırmış oluyor hemde ultrason gibi akciğer filmi gibi tekikleri ve bir çok testi de bedavaya yaptırmış oluyor.Kan tahlilleri, genetik testler, gıda allerji testleri, gebelik tahlilleri ve idrar tahlilleri başta olmak üzere ihtiyacınız olan bütün tahlil hizmetlerine İstanbul Laboratuvarlarında uygun fiyatlara ulaşmanız mümkündür.Yasalar gereği tahlil fiyatlarını internet sitemizde yayınlayamıyoruz.Aşağıdaki bilgilerden bizlerle iletişime geçerseniz ya da tahlil fiyatları formunu doldurursanız; sizinle en uygun tahlil fiyatlarımızı paylaşabiliriz. SGK mensuplarına indirimlerimiz mevcuttur.

Ayrıca tüm Anlaşmalı Kurumları ilgili sayfamızdan görebilirsiniz.444 7 LAB
444 7 522 Şişli ve Kadıköy Acıbadem’de, Hasanpaşa’da  Hizmetinizdeyiz…

Fiyatlar için E-Mail:  info@labistanbul.net