York Testi

York Testi

ORİJİNAL YORK TESTİ  İSTANBUL LABORATUVARLARINDA
YORK TESTİ FİYATI öğrenmek için irtibata geçiniz.
 

York Test Show Haberde

1.Video İçin Buraya Tıklayınız
 

                                                                                                   York Testi İstanbul Laboratuvarında
KREDİ KARTI  GEÇERLİDİR.

 yorktest-istanbul laboratuvarı

”Geleceğin Doktorları ilaç vermek yerine;

beslenme alışkanlıkları,
hastalığın sebepleri ve
başlamadan önlenmesi ile ilgilenecekler.”
Thomas Edison (1847-1931)

YORK TESTİ HAKKINDA TV  YAYINLARINI İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYINIZ

http://www.dailymotion.com/video/xab58z_york-testi-yclal-aydyn-nasyl-kilo-v_lifestyle

http://www.dailymotion.com/video/xbh1cc_derya-baykal-york-testi-ile-nasyl-z_lifestyle?start=0

http://www.dailymotion.com/video/xahztx_york-testi-kanal-d-doktorum_lifestyle

http://www.dailymotion.com/video/xb7bgj_saba-tumer-nedim-saban-yn-nasyl-kil_lifestyle

http://www.dailymotion.com/video/xaqlfl_kanal-a-york-testi-nasyl-yapylyry_lifestyle

York testi nerede yapılır?, York testi nedir? , York testi İstanbul’da nerede yapılıyor? , York testi ücreti?, York testi nerede yaptırabilirim? , York testi fiyatları? , York testi nerede yapılır?

York testi ile ilgili tüm sorularınızın cevabı  0216 567 53 00 numaralı telefonda…

YORK TESTİ NEDİR ?
Vücudunuz siz farkında olmadan bazı besinlere karşı tepki veriyor olabilir. Son derece masum gözüken bir gıda türü, sindirim sisteminizde problem oluşturuyor ve sindirilemeyen besinler bağışıklık sisteminizi, aynı bir virüs veya bakteri gibi savunma sisteminizi tetikleyerek sizi hasta ediyor veya kilo almanıza sebep oluyor olabilir.

YORK TESTİ parmak ucunuzdan alacağımız kanı inceleyerek vücudunuzun hangi besinlere karşı intoleransı olduğunu tespit eder ve neticeye göre uygulamanız gereken beslenme programını oluşturur.

Dünya Sağlık Örgütüne göre dünya nüfusunun yarısında Gıda İntoleransı bulunuyor. 1 milyar kişide tanısı konmuş Gıda İntoleransı vardır ve WHO bu rakamın 2015’te 2,5 milyara ulaşacağını öngörmektedir. (WHO, JUNE 2006)

Gıda alerjisi ile Gıda İntoleransı karıştırılmamalıdır! York test farklı bir testtir.

Gıda alerjisi, gıdayı alır almaz anafilaksiye kadar gidebilen çeşitli semptomlarla ortaya çıkar ve IgE antikorlarının yükselmesi ile bilinir. Bu gıda intoleransı değildir.

Gecikmeli gıda alerjisi olarak da bilinen Besin İntoleransında, belirli bir besinin tam olarak sindirilememesi ile daha uzun sürede ortaya çıkan IgG antikorları yükselir.

Gıdanın alınmasından şikayetin oluşmasına kadar saatler hatta günler geçmesi, alınan gıda ile şikayetin ilişkilendirilmesini son derece zor hale getirir. Örneğin sabah içtiğimiz bir bardak sütün intolerans etkisi, akşam yorgunluk, şişkinlik veya daha birçok rahatsızlık olarak ortaya çıkabilir. Problemi yaşayan kişi, gün içinde birçok yiyecek yediği için bu rahatsızlığı içtiği bu süte bağlamada zorluk çeker.

Gıda intoleransı olan kişiler, yıllarca ne yapacaklarını bilmeden normal hayat ve aktivitelerinde sıkıntı yaşayabilir hatta bazı vakalarda çalışamaz hale bile gelebilirler.

York Testi ile hangi gıda’ya karşı intoleransınız olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.York test bu anlamda belirleyici bir testtir.

York testi ile , Şişmanlık, Kilo verememe, Migren, Akne, Nedeni bilinmeyen ödem, Gaz, Şişkinlik, Kronik yorgunluk, Kabızlık, Cilt problemleri (örn. sivilceler, kaşıntı nörodermatit, kronik egzema vs.), Romatizmal hastalıklar, Astım, İshal , Mide krampları, Depresyon, Uyku bozuklukları, Baş ağrısı, Solunum yolu hastalıkları, Kronik Farenjit, Sürekli nezle olma, Ağızda yaralar, Epigastrik Ağrılar, Crohn hastalığı, İrritabl Bağırsak Sendromu, Sık gribe yakalanma, Kronik burun akıntısı, OSB (Otistik Spektrum Bozukluğu), Sedef hastalığı, Nörodermatit, Ürtiker… gibi birçok hastalığın sebebini belirleyebilir.

YORK Testi’ni yaptırmış olan 2500 hasta arasında yapılan anket şu sonuçları vermiştir:

Hastaların;

%90’ı, kendi pozitif deneyimlerine dayanarak YORK Testi’ni herkese tavsiye ettiklerini…

%72’si, Bu test sonucunda sağlık durumlarının büyük ölçüde iyileştiğini…

%78’i, Sorunlu olarak teşhis edilmiş gıdaları zamanla tekrar beslenme planlarına dahil ettikleri zaman düzelmiş olan semptomların

%90’ının tekrar geri geldiğini belirtmişlerdir.

Eğer İstanbul dışında iseniz veya testi gelmeden yaptırmak istiyorsanız, Yorktest’in özel geliştirdiği, Türkiye’nin her yerine, evinize veya işyerinize göndereceğimiz özel kit ile son derece basit bir şekilde parmak ucunuzdan kan alıp bize kargo ile gönderebilirsiniz.

İSTANBUL LABORATUVARI  York Test Türkiyenin Yeni Gıda İntolerans Testi Food Pinner 200  ve Food Pinner 90  Laboratuvarımızda Yapılmaktadır.

İSTANBUL LABORATUVARI YORK TEST TÜRKİYE ANLAŞMALI LABORATUVARIDIR.

YORK TESTİ YAPMAYA YETKİLİDİR.

SAHTE YORK TESTİ YAPANLARA DİKKAT.