Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

İstanbul Laboratuvarı 1951’de Kuruldu

İstanbul Laboratuvarı

Türkiyenin bilinen ilk laboratuvarlarından olup 1951 yılında Fatih İlçesi Sultanahmet semtinde kurulmuştur. Daha sonra 25 Şubat 1974 tarihinde, Cağaloğlu Kazım İsmail Gürkan Cad. No:3/5 adresinde faaliyetine Biyokimya ve Mikrobiyoloji ruhsatıyla yenilenerek devam etmiştir ( Bakınız: 25 Şubat 1974 Tarihli Milliyet Gazetesi ). Uzun yıllar İstanbul’a hizmet verdikten sonra  2009 yılında  Göztepede Kadıköy Şubesini, Haseki Şubesini açarak Kadıköy Görüntüleme ve Lab A.Ş bünyesinde  yeni bir vizyonla anonim şirket olarak ve marka tescilini alarak büyük bir atağa geçmiştir. Daha sonra Fatih Haseki Şubesini 2011 yılında Mecidiyeköy ve Oradan Şişli deki şimdiki yerine taşımıştır. 2013 yılında Göztepe Şubesini ulaşımı daha kolay olan Acıbadem merkezine taşımış ve burada Görüntüleme Merkezi ruhsatını alarak hizmete daha kapsamlı bir merkez olarak devam etmiştir. Çağdaş ve yüksek teknoloji cihazlar ile 21.yüzyılın sağlık hizmetini siz değerli müşterilerine sürekli büyüyen ve gelişen hizmet ağıyla ulaştırmaya devam etmektedir.

İstanbul Laboratuvarları İstanbul’da yeni şubeler açma yolunda ortaklı ve franchising şeklinde organize bir atılım yapma hazırlığındadır.
Hedefi İstanbul’un her semtine bir İstanbul Laboratuvarı kazandırmak ve ekonomik kaliteli sağlık hizmetini herkesin ayağına getirmektir.

İstanbul Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi

Arama Terimleri;

İstanbul Laboratuvarları, İstanbul Laboratuvarı, İstanbul Lab, ilk laboratuvar, istanbulun ilk laboratuvarı, istanbulun ilk laboratuarı, ilk laboratuar , ilk lab, ilk tıp laboratuvarı, ilk tıbbi laboratuvar, istanbul laboratuarları