Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Gıda İntolerans Testi – Pinner Test

Gıda İntolerans Testi – Pinner Test

Pinner Test vücudumuza zarar veren ve çağımızın hastalığı olan obezite, mide bağırsak şikayetleri, ödem, şişkinlik, migren, cilt ve deri hastalıkları gibi birçok hastalığı tetikleyen gıdaların tespit edilmesine yardımcı olur.Son dönemde birçok ünlü isim tarafından yapılan bir kan testi olan Pinner Test, sağlığına önem veren insanların ilgi odağı haline geldi.

Pinnertest, gıda duyarlılıklarını belirlemek için gelişmiş Microarray IgG Analizini kullanan Yeni Nesil Gıda İntolerans Test Yöntemidir.

Bu özel test türünü kullanarak laboratuvarımız, IgG antikor düzeylerini 200’den fazla farklı gıdadaki proteinlere karşı tam olarak ölçebilir. Bu ilerleyici teknik, sisteminize olumsuz tepki veren yiyecekleri tanımlamak için çalışır.

Dünya sağlık örgütü verilerine göre dünya nüfusunun yarısında gıda intoleransı bulunuyor. 1 milyar kişide tanısı konmuş, gıda intoleransı var ve bu rakamın 2015′te 2.5 milyara ulaştığısöyleniyor . Bu çok ciddi bir rakkam ve gıda intolerasını bilmeyen kişiler çeşitli rahatsızlıklarla karşı karşıya kalabiliyor. Pinnertest ile kişiler kolaylıkla gıda intoleransına yol açan gıdaları öğrenebilir ve uzmanlar eşliğinde bu besinleri belirli sürelerde hayatlarından çıkartarak rahatsızlıklarından kurtulma noktasında PinnerTest’den destek alabilirler.

İstanbul Laboratuvarları Pinner Testi Fiyatı İçin En Ekonomik Kampanyayı Başlatmıştır, Bize Sormadan PinnerTest Yaptırmayın.

SGK’lı İndirimli Fiyatı için lütfen bizi arayınız 444 7 522 (LAB) Şişli ve Kadıköy’de Hizmetinizdeyiz